Статьи

Котли на тверде паливо

Кожна людина бажає мати теплу, затишну оселю, захищену від примхливої погоди. З кожним роком досягти цього все легше, адже ринок товарів розвивається, а наші можливості – збільшуються. Можна зробити життя набагато легшим, встановивши котли на тверде паливо. Це ефективне сучасне устаткування, призначене забезпечувати опалення та теплопостачання шляхом спалення дров у будь-якому вигляді.

Для роботи використовують рештки меблевої промисловості, пресовані гранульовані брикети. Залежно від моделі та фірми виробника, паливом може також слугувати вугілля, торф, суха солома. Управління роботою здійснюється автоматично, температура теплоносія регулюється від 65 до 80°C. Новітні технології збільшили тривалість процесу горіння. Тепер завантажувати паливо необхідно лише раз на добу. Завдяки унікальній та модернізованій системі переробки котли на тверде паливо є екологічно чистими.

Українські фірми-виробники поступово витісняють зарубіжних конкурентів з ринку продажу. Помірні ціни, висока якість, безвідмовна робота пристроїв забезпечили гарну репутацію нашій продукції. Котли на тверде паливо в Києві, Донецьку, Харкові та Дніпропетровську мають декілька інших назв: твердопаливні котли, пристрої тривалого горіння. Найпоширеніші моделі на вітчизняному ринку:

  • димохідні (обов’язкова наявність димоходу, розміри якого залежать від необхідної потужності);
  • автоматичні (котел може бути обладнаний бункером з автоматичним наданням палива);
  • котел водного опалення (використовується для відкритих і закритих систем);
  • економічний котел (одного завантаження достатньо на 48 годин).

На відміну від котлів на електриці, газі, дизпаливі, де завжди існує загроза замикання, вибуху газу або займання дизпалива, котли на тверде паливо є абсолютно безпечними. Проста система роботи доступна та зрозуміла користувачу будь-якого віку. Спеціальні датчики відстежують температуру води. Механічний датчик з’єднаний із перегородкою, що блокує повітря.

Коли температура теплоносія перевищує зазначену, перегородка автоматично зачиняється, і горіння стає менш інтенсивним. При зниженні температури вона відчиняється знову. Завдяки максимально раціональному використанню палива забезпечується коефіцієнт корисної дії 85%. Котли на тверде паливо – це економічний і надійний засіб опалення.